SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: select
ml: സെലക്റ്റ് ചെയ്യൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: administrator
ml: കാര്യനിർവാഹകൻ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
