SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: select
ro: selectare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Remove
ro: Elimină

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Configuration
ro: Configurație

en: Operation
ro: Operație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Query
ro: Interogare

en: Mapping
ro: Mapare

en: authenticated user
ro: utilizator autentificat

en: Or
ro: Sau

en: For example: %url
ro: De exemplu: %url

en: Contact Us
ro: Contactați-ne

en: Learn more
ro: Află mai multe

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
