SAML SSO - Service Provider (3.1.0) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: administrator
ta: நிர்வாகம்

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Operation
ta: செயல்

en: Standard
ta: தரமானது

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: authenticated user
ta: அனுமதிபெற்ற பயனர்

en: Or
ta: அல்லது

en: For example: %url
ta: உதாரணத்திற்கு: %url
