SAML SSO - Service Provider (3.1.1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: select
ar: اختر

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Remove
ar: إزالة

en: administrator
ar: مدير

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Upload
ar: تحميل

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Separator
ar: فاصل

en: Configuration
ar: الضبط

en: Operator
ar: العامل

en: Operation
ar: عملية

en: Features
ar: الخصائص

en: Query
ar: استفسار

en: Standard
ar: معياري

en: Mapping
ar: إقران

en: authenticated user
ar: مستخدم معرف

en: Or
ar: أو

en: For example: %url
ar: مثلاً: %url

en: Contact Us
ar: تواصل معنا

en: Setup Guides
ar: دليل الإعداد
