SAML SSO - Service Provider (3.1.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Remove
cs: Odstranit

en: administrator
cs: administrátor

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Operator
cs: Operátor

en: Operation
cs: Operace

en: Query
cs: Dotaz

en: Mapping
cs: Mapování

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Or
cs: Nebo

en: For example: %url
cs: Například: %url
