SAML SSO - Service Provider (3.1.1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: select
el: επιλογή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: administrator
el: διαχειριστής

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Upload
el: Αποστολή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Operator
el: Τελεστής

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Query
el: Ερώτημα

en: Standard
el: Βασικό

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: Or
el: Ή

en: For example: %url
el: Για παράδειγμα: %url
