SAML SSO - Service Provider (3.1.1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: administrator
gl: administrador

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Separator
gl: Separador

en: Configuration
gl: Configuración

en: Operator
gl: Operador

en: Operation
gl: Operación

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Query
gl: Consulta

en: Standard
gl: Estándar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: Or
gl: Ou

en: For example: %url
gl: Por exemplo: %url

en: Current Plan
gl: Plan actual
