SAML SSO - Service Provider (3.1.1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: select
ja: 選択

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Confirm
ja: 確認

en: Remove
ja: 削除

en: administrator
ja: 管理者

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Separator
ja: セパレーター

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Operator
ja: オペレータ

en: Operation
ja: 操作

en: Features
ja: フィーチャー

en: Query
ja: クエリー

en: Standard
ja: 標準

en: Mapping
ja: マッピング

en: authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Or
ja: または

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日

en: Conditional logic
ja: 条件付きロジック
