SAML SSO - Service Provider (3.1.1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: administrator
nl: beheerder

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Standard
nl: Standaard

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Or
nl: Of

en: Form IDs
nl: Formulier-ID's

en: For example: %url
nl: Bijvoorbeeld: %url

en: Contact Us
nl: Contact

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Conditional logic
nl: Voorwaardelijke logica

en: Two Factor Authentication
nl: Twee-stapsverificatie

en: Add from a URL
nl: Toevoegen vanaf URL

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen
