SAML SSO - Service Provider (3.1.2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: administrator
hy: ադմինիստրատոր

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Standard
hy: Ստանդարտ
