SAML SSO - Service Provider (3.1.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Remove
is: Fjarlægja

en: administrator
is: kerfisstjóri

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Separator
is: Skilja

en: authenticated user
is: auðkenndur notandi
