SAML SSO - Service Provider (3.1.2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
