SAML SSO - Service Provider (3.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
