SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Features
eo: Ecoj

en: Mapping
eo: Mapigo

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto
