SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: select
hr: odaberite

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Configuration
hr: Postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Features
hr: Značajke

en: Standard
hr: Standardno

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: Or
hr: Ili

en: For example: %url
hr: Primjer: %url
