SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Remove
km: យកចេញ

en: administrator
km: អ្នក​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Or
km: ឬ

en: For example: %url
km: ឧទាហរណ៍ ៖ %url
