SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: select
ms: pilih

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Remove
ms: Buang

en: administrator
ms: pentadbir

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Test
ms: Ujian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Add
ms: Tambah

en: Upload
ms: Muat naik

en: Email
ms: E-mel

en: Separator
ms: Pemisah

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Operation
ms: Operasi

en: authenticated user
ms: pengguna telah disahkan

en: Or
ms: Atau

en: For example: %url
ms: Sebagai contoh: %url
