SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: administrator
ne: व्यवस्थापक

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: authenticated user
ne: प्रमाणित सदस्य
