SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Query
ps: پوښتنه

en: Standard
ps: معياري

en: Or
ps: او
