SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: administrator
si: පාලකයා

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
