SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: select
sv: välj

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Remove
sv: Ta bort

en: administrator
sv: administratör

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Operation
sv: Funktion

en: Features
sv: Funktioner

en: Query
sv: Databasfråga

en: Mapping
sv: Mappning

en: authenticated user
sv: inloggad användare

en: Or
sv: Eller

en: For example: %url
sv: Till exempel: %url
