SAML SSO - Service Provider (3.1.3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: select
ur: انتخاب کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: administrator
ur: منتظم

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Mapping
ur: میپنگ
