SAML 2.0 Single Sign On for any Identity Provider (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Role
jv: Parāgā
