SAML 2.0 Single Sign On for any Identity Provider (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu
