SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
