SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Username
it: Nome utente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Phone number
it: Telefono

en: Destination URL
it: URL di destinazione
