SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Query
et: Päring
