SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
