SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу
