SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Update
vi: Cập nhật

en: Upload
vi: Tải lên

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Upload File
vi: Tải tập tin lên

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Certificate
vi: Chứng nhận

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
