SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.19) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Support
af: Ondersteuning

en: Login
af: Gebruiker

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Update
af: Dateer op

en: Upload
af: Oplaai
