SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.23) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Confirm
kk: Растау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу
