SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Value
fil: Halaga

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
