SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.10) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Configuration
be: Налады

en: Operation
be: Аперацыя
