SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.10) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: State
bg: Статус

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Operation
bg: Действие
