SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.10) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Company
ca: Empresa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Operation
ca: Operació

en: Query
ca: Consulta

en: Common
ca: Comú

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Mapping
ca: Associacions
