SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.10) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Confirm
da: Bekræft

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Phone
da: Telefon

en: State
da: Status

en: Company
da: Virksomhed

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Operation
da: Handling

en: Query
da: Forespørgsel

en: Common
da: Fælles

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Country Code
da: Landekode

en: Mapping
da: Kobling

en: 7 days
da: 7 dage

en: Delete Configuration
da: Slet konfiguration

en: 30 days
da: 30 dage

en: Create an account
da: Opret en konto
