SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.10) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Operation
ug: مەشغۇلات
