SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.11) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Confirm
it: Conferma

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Login
it: Accedi

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Upload
it: Carica

en: Email
it: E-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Phone
it: Telefono

en: State
it: Stato

en: Company
it: Azienda

en: Configuration
it: Configurazione

en: Operation
it: Operazione

en: Country Code
it: Codice Paese

en: Mapping
it: Mappatura

en: Or
it: O

en: For example: %url
it: Per esempio: %url
