SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.11) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Operation
lv: Operācija

en: Query
lv: Vaicājums

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Or
lv: Vai

en: For example: %url
lv: Piemēram: %url

en: Add from a URL
lv: Pievienot no URL
