SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.11) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Upload
nn: Last opp

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Or
nn: Eller

en: For example: %url
nn: For eksempel: %url
