SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.11) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус

en: Mapping
sr: Мапирање
