SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.12) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Operation
ast: Operación
