SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.12) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Or
bo: ཡང་ན

en: For example: %url
bo: དཔེར་ན། %url་ལྟ་བུ།
