SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.12) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
