SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.12) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Or
sl: Ali
