SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.13) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Upload
az: Yükləmə

en: State
az: Dövlət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Query
az: Sorğu

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Or
az: Və ya
