SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.13) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Phone
cy: ffôn

en: Company
cy: Cwmni

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Query
cy: Ymholiad
