SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.13) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: State
eu: Egoera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Query
eu: Kontsulta

en: For example: %url
eu: Adibidez: %url
