SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.13) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Confirm
he: אישור

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: State
he: מצב

en: Company
he: חברה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Query
he: שאילתה

en: Common
he: שכיח

en: Mapping
he: מיפוי

en: Or
he: או

en: For example: %url
he: לדוגמא: %url
